MEN  20 km
1 1:20:33 Yevgeniy Misyulya BLR 1995
2 1:20:48 Mikhail Khmelnitskiy BLR 1995
3 1:21:00 Dawid Tomala POL 2013
4 1:21:33 Dzianis Simanovich BLR 2013
5 1:21:38 Andriy Kovenko UKR 2013
6 1:21;41 Frants Kostyukevich BLR 1995
7 1:21:44 Viktoras Meškauskas LTU 1991
8 1:21:53 Igor Plotnikov RUS 1991
9 1:22:01 Rafal Fedaczynski POL 2013
10 1:22:08 Valdas Kazlauskas LTU 1995
11 1:22:11 Artur Brzozowski POL 2016
12 1:22:12 Grzegorz Sudol POL 2009
13 1:22:25 Ivan Trotski BLR 2013
14 1:22:29 Siarhei Charnou BLR 2008
15 1:22:29 Federico Tontodonati ITA 2016
16 1:22:44 Rafal Augustyn POL 2013
17 1:22:51 Ronald Weigel GER 1992
18 1:22:52 Vitaly Talankou BLR 2007
19 1:22:57 Jakub Jelonek POL 2008
20 1:23:01 Dmitriy Yesipchuk RUS 2008
WOMEN 20 km
1 1:29:01 Neringa Aidietytė LTU 2014
2 1:29:45 Mirna Sucely Ortiz GUA 2014
3 1:29:59 Tatyana Gudkova RUS 2008
4 1:30:11 Antonella Palmisano ITA 2016
5 1:30:52 Maritza Rafaela Poncio GUA 2016
6 1:30:55 Brigita Virbalytė LTU 2013
7 1:30:56 Antigoni Drisbioti GRE 2016
8 1:31:15 Kristina Saltanovič LTU 2008
9 1:31:28 Valentina Trapletti ITA 2016
10 1:32:12 Mayra Carolina Herrera GUA 2014
11 1:32:43 Darya Balkunets BLR 2013
12 1:32:49 Agnese Pastare LAT 2012
13 1:33:07 Despina Zapounidou GRE 2015
14 1:33:11 Paulina Buziak POL 2013
15 1:33:15 Yekaterina Yezhova RUS 2008
16 1:33:18 Nadiya Prokopuk UKR 2008
17 1:33:34 Federica Ferraro ITA 2013
18 1:34:00 Maria Chazipanagiotidou GRE 2008
19 1:34:11 Zuzana Malikova SVK 2010
20 1:34:11 Katarzyna Golba POL 2015

(in "Alytus 2017" events)

Women 20 km 1:29:01 Neringa Aidietytė LTU 2014
Women U23 20 km 1:30:52 Maritza Poncio GUA 2016
Juniors W (U20) 10 km 47:41 Nataliya Kiriyanova BLR 1990
Youth W (U18) 5 km 21:54 Ilona Skuja LAT 1991
Girls (U16) 3 km 14:13 Yelena Ryzhova BLR 1991
Girls (U14) 1 km 4:21 Tatyana Matyuhkina RUS 1992
Masters W 3 km 15:29 Gražina Goštautaitė Prienai 2009
Men 20 km 1:20:33 Yevgeniy Misyulya BLR 1995
Men U23 20 km 1:21:44 Viktoras Meškauskas Vilnius 1991
Junior M (U20) 10 km 40:05 Rytis Arbačiauskas Birštonas 1990
40:05 Ivan Trotski BLR 1995
Youth M (U18) 5 km 20:41 Vitaliy Gordey BLR 1990
Boys (U16) 3 km 12:22 Yevgeniy Shmalyuk RUS 1991
Boys (U14) 1 km 4:12 I.Semyonov BLR 1984
Masters M 5 km 21:28 Normunds Ivzans LAT 2016

Reference sponsors

informaciniai remejai

Sponsors

remejai